ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Isabella Hart.

Matthew Gray Gubler

Vladimir Korf

Али Монтекристо

Benedict Xavier-Smith

Anne B. Onew

Annabelle Percy

Prof. Stewart

Kathalina Lawrence.

Никол МакКарти

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Юли 01, 2012 6:17 pm

Share | 

Стълбите пред колежът

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Anne B. Onew
Модератор; Член на Капа Фи

Лик: : Choi Sulli
Брой мнения : 204
Име на героя : Ан Блинг Оню
Години : 17

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 4:38 pm

Със сигурност не ме беше обидил. Всъщност бе почти прав - доста рядко ядях някаква нормална храна. Предпочитах странни, най-често лютиви и червени храни. Ядях суши, но, разбира се, без рибата - все пак бях вегитарианка. И тогава се появи хот-догът.
Вече съвсем не успях да се сдържа. Имах чувството, че някъде зад продавача на хот-дог стои огромен магнит, който привлича хората. И най-вече Матю, всъщност. Когато го видях почти да тича и да вика "храна" избухнах в неудържим смях. Беше един от онези моменти, в които колкото и да опитваш не можеш да спреш да се смееш. И точно това се случваше с мен.
След секунда се озовах до него и недоверчиво погледнах към храната. Бих предпочела да хапна някакъв плод или най-добре шоколад, но сякаш не усещах глад.
- Ти какво, два ли ще изядеш? - засмях се, а след като забелязах как ме гледа продавача отсякох - Не ям месо, благодаря . Та исках да те питам ти имаш ли брат, сестра, нещо такова?

I feel like I’ve become a clown trapped in a glass castle

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

Лик: : Ian Somerhalder
Брой мнения : 406
Име на героя : Матю Грей Гъблър
Години : 19

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 5:17 pm

-Мога да изям и още два - отговори ѝ той вече с пълна уста. Колко невъзпитано.
-Опа , извинявай , не се сдържах . - извини ѝ се след това той вече преглътнал храната, като се усети колко зле изглежда отстрани.
-Имам сестра , която би трябвало да е някъде тук . - после отговори на въпроса ѝ и се огледа , но едва ли щеше да е види тук някъде.
След това отхапа още една голяма хапка и се запъти към най-близката пейка на сянка , като кимна с глава на Ан в знак да го последва. Отстрани най-вероятно изглеждаше като пълен ненаситник , но всички тук знаеха колко много обича храната. Интересно как можеше да яде толкова много , постоянно да е гладен и въпреки всичко да има толкова стегнато тяло , а той не тренираше дори и малко. Мързелът му бе прекалено силен , рядко се случваше да го победи.
-Ако искаш , после може да си вземем сладолед , предполагам ,че това ядеш ако не е месо. - предложи Матю на Ан и се усмихна , а след това отхапа още една голяма хапка и привърши с първия си хот-дог
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 5:28 pm

Леле, това момче наистина явно обичаше храната. Не че имах нещо против разбира се, обаче ми беше доста странно да го гледам как набива хот-дога. Вероятно, защото леля ми постоянно ми казваше, че се налага да ям полезни храни, за да бъда с чист като сълза мозък. Сериозно, точно това каза, не се шегувам.
Матю каза, че има сестра, а на мен наистина не ми стана ясно как успях да го разбера въпреки помощта на храната.
- Ъм, не че нещо, но не ми приличаш особено на брат, който е запознат със сестра си. Не трябва ли да я вземеш от летище, гара или нещо подобно? - във въображението ми, идеалният брат постоянно следеше сестра си като огромен Биг Брадър.
- А относно сладоледа...ами, добре, защо не. Само да не е син или лилав - с нещастна физиономия си спомних за снощния пудинг, приличащ на произведение на изкуството - най-вече, защото въобще не исках да го докосна - О, и съм алегрична към фъстъци. Доколкото знам всичко друго би било добре.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 6:45 pm

- Ъъ .. добре , благодаря за информацията , но ти сама ще си купиш сладолед , а не аз. - заяви ѝ той , като наистина се чудеше , защо всеки винаги му споделяше някакви информации ,които не го интересуваха дори и малко. А , относно думите му - не прозвучаха много джентълменски, сякаш казваше ''не си и помисляй ,че аз ще плащам''
Матю се прасна по челото с ръка , вече привършил с яденето и допълни :
-Имам предвид ,че ти ще си поръчаш какъвто искаш , колкото искаш , а аз просто ще платя - и се усмихна.
Изказванията му , както казах винаги се разбираха погрешно , но сега и причината за това проблесна - той самия понякога се изказваше дост грешно , без дори да се замисля.
-Е , ще ходим ли за сладолед ? - попита я той , като изхвърли хартиите от хот-доците в кошчето до пейката.
Леле , кой да повярва ,че той днес ще бъде толкова подвижен , щом бе седнал на пейките се очакваше да не стане от там цял ден.. А ,но да , разбира се .. сега беше замесена храна. Може би храната бе една от малкото ''външни сили'' ,която би могла да убие мързела му.

П.п Леле ,човек днес пиша пълни глупости ;д
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 6:59 pm

Усмихнах се наистина широко. Имах чувството, че храната е задвижващата сила на Матю. Беше наистина доста интересно да се запозная с него, защото осъзнавах, че нещата които съм си представяла са доста големи фантазии и просто картини във въображението ми.
Тръгнах наравно с него и отсякох с усмивка:
- Не съм казвала, че ти ще ми избираш сладолед. Всъщност това е моя начин да ти кажа, че смятам, че няма да ми сложиш отрова в храната или нещо от тоя род. Това е наистина доста важно нещо, все пак. - колкото и странно да звучеше, а то звучеше, трябваше да съм сигурна, че пред мен не стои някой желаещ убийството на съвсем невинни момичета. Вероятно стана напълно ясно, че обожавам да гледам всякакви криминални сериали и филми на ужасите, най-често около полунощ, защото не ги даваха в осем, например. Или поне не тези, които аз следях.
Освен филмите бях натъпкана с класики в хорър-жанра, които някак успявах да сместя при теорията на относителността и милиардите ми енциклопедии.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 7:12 pm

- И кой по дяволите нормален човек , ще реши да те убие точно като ти сложи отрова в храната. - попита я учудено Матю , като кръстоса вежди.
-Първо - това е скучен начин за убийство - това от неговата уста наистина прозвуча сякаш той е някакъв извратен , закоравял убиец - и второ ако ще те отравям бих използвам миша отрова - тя не прощава , а не това към което си алергична . - накрая завърши той и се засмя.
Как по дяволите стигнаха да си говорят за убийства. Принципно повечето теми , до които се стигаше в повечето случаи бяха секс , секс и още секс .. Предполагам. Но Матю не можеше да си представи да говори за това с Ан. Тя му изглеждаше прекалено примерна , най-вероятно и ако изръсеше някоя мръсна псувня , тя щеше да реагира ... Не знам как реагират такива хора , но най-вероятно като изисканите дами по филмите - ще каже едно ''ааах'' и ще сложи ръка пред все още отворената си уста.
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 7:29 pm

- Според мен най-ефикасният начин е изгаряне на тялото. Няма улики, нито може да се разбере коя е жертвата. - повдигнах леко рамене. Бях гледала един такъв епизод преди четири години. Разбира се, хванаха убиеца, но само защото имаше косъм при тялото му. На мен ми се стори доста фалшива грешка, но както и да е. Вярно е, писах писмо на продуцентите, но все още не съм получила отговор.
- Мога ли да вметна, че звучиш доста сигурен в тая отрова за мишки? - след риторичния ми въпрос продължих - Вече съм сигурна, че няколко пъти ще проверявам за отрови когато съм около теб. - избухнах в смях, но все пак бях сериозна за проверката. Така или иначе винаги всичко проверявах по няколко пъти.
Лекарите споменаваха нещо като "маниакален ред" и съм сто процента сигурна, че точно това го пише до името ми в медицинския ми картон. Сигурна съм, защото го проверих. Два пъти всъщност.
Това беше като докосването на носа шест пъти, подреждането на вещите по големина и цветове и използването само на един вид мокри кърпички.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 7:51 pm

Матю я погледна с леко отворена уста. Писала е писмо на продуцентите и очаква да ѝ отговорят ? Никакъв шанс , като за гении явно правеше и доста прости работи , за които Матю имаше същото мнение , просто бяха някак .. прости.
-Много криминални филми гледам , ми се струва. - заяви той и се разсмя.
Щеше да му хареса ако продуцентите ѝ бяха пратили писмо пълно с непристойни цензури.Сигурно тогава щеше да се отегчи от живота.
-Повярвай ми всичко е възможно , а и рядко могат да се покрият всички улики.- заяви той и щом стигнаха до сладоледа се загледа във витрината .
-Две топки ананас - поръча си той. Обичаше леко киселия и щтипцав вкус ,който имаше.
След това изчака Ан да избере своя и да плати.
Щом това стана , той загреба с лъжицата , завря е в устата , премести я в единия края на устата си и смучейки я каза :
-Защо не се пробват да заровят тялото под ковчега на нечии гроб ? Никой няма да се сети да рови в гроба на някой . - и загреба отново сладолед.
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 8:10 pm

Още от десетина метра сканирах всички видове сладоледи и веднага започнах да мисля какъв да си взема. Премислих точно четиринайсет комбинации с ягодов и двайсет с шоколадов. Накрая се спрях на ванилов - една топка. Обичах белия цвят, защото ми се струваше изключително...чист. Обичах чисти и подредени неща, а белия цвят бе доста подходящ точно за мен.
Все пак мозъкът ми работеше много бързо и попивах информацията, която разговорът с Матю ми носеше.
- Боже, ти си бил с някакво странно влечение към убийства, май. Но наистина това е доста добра идея. Вероятно ще пиша пак на някой сценарист. А може би не. Все още чакам онзи отговор. - отново обърнах внимание на околната среда, а именно пейка, която се освобождаваше от няколко момчета с куфари. Предположих, че са туристи - Виж Матю, пейка! Спринтирай преди да са я заели!
Изтичах през няколко малки полянки като внимавах за ваниловия си сладоледи седнах на пейката с победоносна физиономийка.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 8:33 pm

Да не би да ѝ стана нещо от сладоледа ? Матю ли полудяваше или тя наистина тичаше през градинката ,за да се седне на някаква пейка. Може би беше от жегата , тя оправдаваше всичко напоследък.
И какво да се прави Матю тръгна с бързи крачки след нея , нали пейката щеше ''да избяга''.
-Защо по дяволите , от толкова много пейки , да не би да ти проговори ? - попита Матю задъхано , наложи му се да мини през няколко алеи и полянки ,за да стигне до тази така важна за Ан пейка. Какво толкова специално бе намерила в нея ? Това ,че тя бе в другия край на парка?
Е да се оплакваше и да не се оплакваше , той вече бе до пейката , така че единственото ,което му оставаше беше да седне и да продължи да си яде от сладоледа.

П.п сори малко кратичко е
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 8:49 pm

Бях протегнала краката си напред, което замалко не спъна някаква забързана възрастна дама, която заплашително размаха бастуна си в моя посока, на което отвърнах само лека усмивка и извинителен поглед. Тя отмина мърморейки за днешното поколение и спомена няколко доста неприятни думички, които дори не искам да си спомням. Възрастните хора не бива да говорят подобни неща.
След отминаването на възрастната дама и няколко деца тичащи заедно с куче на каишка се съсредоточих върху Матю:
- Разбира се, че ми проговори. Точните й думи бяха "затичай се към мен, моля те, моля те, защото въпреки, че Матю изглежда слаб явно е доста мързелив и не може да се затича, освен ако не става въпрос за храна". - ако друг човек го бе казал, вероятно би се сметнало за злобно, но аз винаги говорех с широка усмивка и предположих, че Матю ще схване съвсем ясното послание в думите ми. Наистина той бе доста слаб и вероятно мускулест, но предположих, че не си пада много по тичането.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Сря Юли 04, 2012 9:07 pm

Щом чу цитата от ''думите'' на пейката , Матю сложи ръка на кръста си и погледна криво Ан.Изглеждаше сякаш беше готов да ѝ се развика , но вместо това , то йсе облегна назад на пейката , отпусна глава назад и се засмя дълбоко.
-Така значи ти е казала пейката , тя да не би да споделя твоето мнение ? - рече той като се засмя още веднъж , но този път далеч по тихо.
Той взе лъжичката си , с която вече нямаше какво да загреба и започна да я дъвче , като тук там се чуваше как пластмасата изпуква под зъбите му. Това разбира се не беше много здравословно и силно се надяваше Ан да не отбележи този факт.
-Драга , аз поддържам тялото си по друг начин , за който едва ли искаш да чуеш - оправда се той и се усмихна доволно и уверено. Е , тя думичката бе прекалено проста и лесна , но все пак бе решил да си замълчи за своите ''приключения'' , които нямаха определено време , място и ден...
И въпреки това , преди време Матю не беше толкова мързелив , но с жегата идва и мързела , така че имаше отново с какво да се оправдае. Но иначе честно , той ходеше да тича , не всяка сутрин , но ходеше понякога да тича в парка , а останалото го извършваше в басейна в къщата на братството или във фитнеса.
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 8:40 am

След думите му за пейката и вероятно моето мнение му отвърнах със съвсем невинен поглед, както сама смятах. Разбира се в пакета бе включено и леко подхилкване, което въобще не беше доказателство за невинност. Може и да гледах много криминални филми, но явно не бях успяла да се науча да лъжа толкова добре. Не че някога ми е трябвало, разбира се.
Но да засегна темата за тялото му бе голяма грешка. Погледнах го малко стреснато когато предположих какви ги върши през нощта...или дори през деня. Вероятно доста хора в колежите по цял свят правят такива неща постоянно. Това е наистина стресираща преспектива лично за мен, най-вече защото хич не се припокриваше с историите, които ми разказваше леля ми. Вероятно тя е ходила в някой странен и откачен девически колеж, като онези, в които има доста кървища. Поне това, което съм гледала и чела е точно такова. Въпреки цялото отделяне на съзнанието ми от темата на разговора отново се замислих за Матю. Добре, неприятни мисли заседнаха в така чистото и неопетнено мое съзнание и се чувствах длъжна да отговоря на тази доста притеснителна информация.
- Добре, не искам да знам, наистина. Просто ми спести подобна информация. - вдигнах ръце отбранително и се облегнах на пейката с въздишка.
Тези неща никога не са ми били на преден план. Доста обезпокоително, може би. За околните - да, но не и за мен. Реших да се съсредоточа върху сладолед, който бе още наполовина.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 12:16 pm

-Нямам и намерение да ти споделям. - съгласи се Матю с нея и се засмя.
Настана тишина , между тях двамата де.Единственото , което се чуваше беше чупенето на лъжицата в устата му. Явно вече и на пластмаса минаваше , като за десерт след десерта.
Матю започна да плюе малките парченца пластмаса. Не беше много примерно , но пък поне не я ядеше.
Сериозно , мълчанието го дразнеше , но и не знаеше какво да каже. Идваше му във всеки момент да направи някакви странни движения придружени от гърчове.Тази тишина така го гъделичкаше ,че просто полудяваше , сякаш ако стане от пейката нямаше да може да си намери място.
-Моля те , кажи нещо ! - накрая изплю той съвсем безцеремонно и се усмихна , като дете , което сякаш току-що бе направило поредната беля.
Докато чакаше Ан да му отговори на молбата се сети за Из и се замисли. Днес не я беше виждал , ако го видеше да стои сам на пейката с Изи какво ли щеше да каже ?! Интересно му беше какво ли прави... Е , както и да е , Мат я избута от главата си и се огледа наоколо , сякаш се надяваше да я види .. А уж я извади от мислите си преди малко..
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 12:41 pm

Погледнах замислено към Матю. Интересно какво ли искаше да кажа? Вероятно просто желаеше да поддържаме разговора, а настъпилата тишина бе наистина леко напрягаща. Аз бих я определила по-скоро като спокойна - винаги съм обичала тихите и спокойни места, където човек може да се насочи към вътрешното си "аз" и да осмисли деня си. Това бе едно нещо, което винаги ми помагаше да подредя приоритетите си.
Нещо подобно на списъците и подреждането по цветове и големина - просто имах нужда да държа нещата под контрол. Странно нещо, но това се случваше откакто се помня. Или може би дори по отдавна във времето. След кратката пауза все пак реших да отговоря:
- Ще ти кажа нещо. Току-що леко поруменя и се огледа. Та по темата...коя ти е гадже? Някоя важна клечка, нали? - приближих се с подкупваща физиономийка. Може би бе прекалено личен въпрос, но мен никога не ме е бивало в тактичността.
Вероятно бе доста лоша част от характера ми, но любопитното същество в мен бе доста по-силно и накрая победи във вътрешната битка.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 1:12 pm

Наистина ли страните му бяха поруменели ? Дори и се бе усетил , но щом Ан му каза той усети как една доста приятна топлина напуска лицето му. Кой да предположи ,че точно с нея ще говори за ''гаджете'' . Толкова ли беше очевидно ,че си мислеше за момиче?
-Изабела Харт. - отговори той неочаквано бързо и се извъртя към Ан.
-Не знам дали знаеш коя е. - след това допълни Мат , като реши ,че няма смисъл да ѝ обяснява ,че тя беше лидерката на Зета Бета Зета , все пак Ан си нямаше ни най-малко понятие от клубовете и братствата тука , така че тази подробност беше съвсем ненужна.
-Толкова ли съм прозрачен ? - след това я попита Матю разочаровано.
Ако кажеше че е така , тогава нямаше да е много доволен , а може би пък и щеше да е. Зави си .. Може би Из го беше променила , размекнала. Все пак второто име на Мат едва ли не беше ''Казанова'' , до сега не се бе задържал толкова много време с момиче , но пък и не беше изпитвал такива чувства към някоя. Кой да предположи ,че нашето момче ще си седне на задника.
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 2:28 pm

Въпросът ми бе съвсем случайно подбран, но явно бях уцелила точно в десетката. Наистина нямах си никаква идея кое е това момиче...мм..Изабела, но явно беше доста известна щом ми отвърна "не знам дали знаеш коя е" схванах, че вероятно е от някой от женските клубове.
Но все пак мислех, че подобни ситуации са като уговорените бракове - защото някой е известен трябва да стане гадже с друг известен. Точно като в благородническите фамилии - богатите се женят за богати и така кръвната линия продължава. Но явно в тази ситуация наистина имаше нещо повече от обикновена уговорка, при което и двете страни можеха да спечелят.
Поне явно така бе за Матю, а това момиче, Изабела, де...е, за нея не бих могла да говоря, но едната част от тази сладка връзка ми стигаше. Започнах да го обработвам с лека усмивка:
- Ти наистина я харесваш, а? Оо, това е толкова сладко - като по романтичните филми. А относно дали си прозрачен...амии доста ясно се забелязва, да ти кажа честно.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 3:28 pm

Щом чу думата ''сладко'' и едва ли не му се догади , идваше му да си върне сладоледа обратно в кофичката. Той не възприемаше това за харесваш или обичаш , или каквото и да била някого като ''сладко'' , по-точно го възприемаше като '' човешко''. Макар че в повечето случаи макар и да го наричаше ''човешко'' дори и той не можеше да го разбере. Не можеше да разбере най-вече онова гадно , но пък и приятно гъделичкащо чувство в корема си , щом виждаше Изи.
-Ужас , размекнал съм се ! - възкликна той и сведе разочаровано глава , като усилено се опитваше да драматизира ,но не му се получи , а щом осъзна това Матю се изправи бодро и се засмя.Ибазела можеше да бъде спокойно ,че той скоро няма ѝ избяга.
-А ти , имаш ли си някого ? - попита на свой ред и кимна с глава към Ан , сочейки я с очи.
Наистина му беше интересно имаше ли си приятел , харесваше ли , обичаше ли изобщо някого или това да гледа на хората като на научни проекти ѝ пречеше ?
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 3:42 pm

Може би очаквах подобен обрат, но все пак когато Матю ме попита директно се почувствах малко глупаво, така да се каже. Знаех какво си мислят хората когато ги попитам нещо лично, но проблема не бе в това, че ме попита. А по-скоро в самия въпрос.
Какво можех да кажа по въпроса? Не, никога не съм имала гадже? Да, пълна особнячка съм си аз. Единствения ми социален живот извън групичката от напреднали ученици бе седенето на учителската маса и спорове с моята най-любима учителка по химия. Винаги съм я харесвала, защото с нея във всеки момент можех да проведа някой интересен и забавен, по мое мнение, разговор. Никога не съм имала възможност да ходя по купони или дори да се опознавам с различни хора.
Наистина изключително спокоен и съвсем еднообразен живот, но все пак ми допадаше подобно съществуване в реалния свят. Най-вече поради това, че бях възможно най-изолирана от него.
- Ти какво? Приличам ли ти на човек, който има интересен или въобще реално съществуващ любовен живот? - разсмях се искрено. Този разговор ставаше изключително интересен. Но все пак Матю наистина ли очакваше по-различен отговор от този? Вероятно не.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 3:53 pm

Честно казано отговорът ѝ успя да го изненада.
-Защо да не , все пак всеки има право на това. - отвърна той съвсем уверено и чак не повярва ,че точно той го казваше. Звучеше като влюбен хлапак. Защо пък да не му приличаше на човек ,който би могъл да има връзка или да изпитва някакви подобни чувства дори най-малкото , които да беше увлечение .. Колкото и да е то.
-Какво , не ми казвай ,че някой '' гений не ти е завъртял главата. - заговори отново той , като наистина се опитваше да я обеди в това ,че не би трябвало да се чувства странно , или поне да разбере ,че няма нищо грешно в това да се види в така светлина.Дори и да беше само в главата ѝ. Въпреки това , Матю беше напълно уверен ,че чувството щеше да и хареса. Най-вероятно така както пеперудите в корема му му харесваха , но пък и го дразнеха щом видеше Из. Все пак те бяха причината страните му да придобият розов отенък , дори само като си помислеше за нея.
-Ни виждам нищо лошо в теб , за да не те хареса някой. - отново я увери Матю , като осъзна че от страшно много време той бе успял да поддържа разговор с него. Да не би да се окажеше някой не осъзнат гений ?
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 4:06 pm

Погледнах го изключително странно. Предположих, че отстрани приличам на избягала от лудницата, но в този момент хич не ме интересуваше. Беше наистина откачено, че той смята, че някое много сладко, мило и умно момче би ми завъртяло главата. Ох, не вече се размечтах.
Това момче сериозно започваше да ме разваля, но вероятно и аз щях да си намеря някой на това място. Разбира се, не ми беше това приоритет, а и не смятах, че мнението на Матю е особено обективно. Пресметнах шанса да хвърлям да го хващам, ако вземе да полети в облаците, които вероятно в неговия случай бяха розови, а около тях малки бебета с памперси и арфички пееха любовни песни. Но когато си представих как се разхождам с него на една връвчица и обяснявам на хората "той е на седмото небе" се засмях, но бързо се направих, че кашлям.
Естествено нямаше как да пропусна комплимента му за мен или това, което вероятно той приемаше за комплимент. Може и да не бях особено "навътре" с такива неща, но някак думите му ми прозвучаха доста забавни. И аз не знаех защо.
- Наистина? О, благодаря, че не виждаш нищо лошо в мен и смяташ, че някой би ме харесал. Това е толкова мило, чак оправи деня ми. - усмихнах се широко, но всъщност това бе едно от малкото мили неща, които са ми казвали.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 7:09 pm

Мат поклати глава отчаяно и захвърли лъжицата настрани. Колко невъзпитано от негова страна.След това съвсем ненадейно се досети ,че Ан като едно ''гениално'' момиче би било и еколог. Така де , би опазвало природата.. За това той стана с не много огромно желание от пейката вдигна лъжичката или по-точно това ,което бе останало от нея и я хвърли в най-близкото кошче.
-Прощавай за нехайството ми. - оправда се той и се поклони пред нея галантно и съвсем безцеремонно като някой аристократ пред своята дама. След това разбира се се засмя както и подобаваше.
Леле , какво му ставаше ? В последните няколко дни се държеше просто ужасно мило с хората и се съобразяваше с тях.Що се отнася до чувството му за хумор , той го имаше , но шегите рядко му се получаваха. Интересното беше там ,че всички знаеха какъв кретен е , как не му пука за нищо , просто колко голям непокис е , а сега в последните няколко дни се държеше прекалено , дори учудващо добре. Именно за това момичетата му се лепяха толкова лесно , е разбира се и външността му играеше голяма роля , но в днешни дни 99% процента от момичетата си падаха по кретени като него..
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Чет Юли 05, 2012 7:55 pm

Проследих го с изучаващ поглед докато си хвърляше лъжичката. Наистина не ми приличаше на особено запален еколог или дори на човек, който обича природата. Повечето еколози, които познавах бяха леко отвеяни и замислени младежи, често лягащи под някой трактор или булдозер, за да спасят някоя дърво или храст.
Познавах ги доста добре, защото бяха от моята група за напреднали ученици по математика. Но все пак никога не съм ги приемала като момчета, които биха могли да ми станат гаджета, а просто като добри приятели. Отново се доказва моята искрена душа на пълна откачалка.
- Знаеш ли, вече ще ти викам "джентълменът" - засмях се леко, докато се пльосвах отново на пейката. Може и да казах това с шегаджийски тон, но бях почти абсолютно напълно сигурна, че наистина ще го наричам по този начин. Бе решено от момента, в който прякарът се появи в главата ми.
Вдигнах поглед към небето и се вгледах във формите на облаците. Често откривах някакви фигури и отговори в небето, които решаваха проблемите ми. Или просто изчиствах съзнанието си и се успокоявах.

Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Пет Юли 06, 2012 9:06 am

-Много си далеч от истината. - отсече той , като знаеше колко биха ѝ се мели ако я чуеха да му вика така. Все пак Матю беше заядливо доминантно копеле , нищо че напоследък се държеше мило , дори прекалено.Може би беше заради жегата.. В повечето случаи ако се държеше така или искаше нещо , или бе направил нещо , или най-вероятно бе намислил нещо. Лицемерието му бе една от силните страни все пак.
-Сериозно , не дей. - каза ѝ той и се засмя ,но преди това се опита да си придобие сериозен вид.В повечето случаи му се получаваше.
Той се загледа напред , въздъхна тежко и се замисли. Беше повече от учудващо как разговаряше с Ан от часове и все още не му бе омръзнала , принципно с такива като нея приказките му бяха в повечето случаи ''здравей'' и това беше , до тук се свършваше това ,което дори не бе започнало. Защото той не даваше възможност.Да не би да ставаше по-свестен ? Ан да не му бе промила мозъка ?
Anne B. Onew

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Пет Юли 06, 2012 9:13 am

Усетих как на лицето ми отново се появи замислена физиономия. Много рядко успявах да проведа някакъв разговор дори и с момчетата от шахматни, математически и химични клубове, а сега си говорех съвсем спокойно с лидера на както там се казваше братството. Дали самото ми мнение за този тип момчета започна да се пропуква или открих, че не бива да поставям всички под един общ знаменател. Винаги всички казваха да не се съди за книгата по нейната корица. Явно досега винаги го бях правила, което е наистина доста нетипично за мен. Или по-скоро е било типично, а аз просто не съм го осъзнавала.
Матю приличаше на стереотипа за "лошо момче", но държанието му, поне към мен ме караше да се замислям сериозно. Може би и той е бил някой идиот, но след като се влюбил в тази Изабела се е променил доста значително. Но все пак това не беше нито моя работа, нито пък исках да стане такава.
- Добре, няма да те наричам така. - вдигнах примирено рамене и продължих - Но си е напълно вярно, какво да направя. Предполагам, че твоето бъдещо гадже ти влияе доста добре.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   

Стълбите пред колежът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My College Life :: Колежът :: Колежът-
Идете на: