My College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП
Откритата спортна площадка EmptyВто Юни 23, 2015 3:47 am by Адам Андреш

» Аватара или подписа на този преди вас?
Откритата спортна площадка EmptyВто Авг 20, 2013 9:48 am by Рок Хауърд

» Момичета срещу момчета.
Откритата спортна площадка EmptyВто Авг 20, 2013 8:47 am by Рок Хауърд

» На колко години е следващия?
Откритата спортна площадка EmptyВто Авг 20, 2013 8:45 am by Рок Хауърд

» Познай коя зодия е следващия потребител.
Откритата спортна площадка EmptyВто Авг 20, 2013 8:43 am by Рок Хауърд

» Ангел или Дявол за предишния?
Откритата спортна площадка EmptyВто Авг 20, 2013 8:42 am by Рок Хауърд

» Станете приятел на форума.
Откритата спортна площадка EmptyСъб Ное 03, 2012 11:37 am by Benedict Xavier-Smith

» Адам Андреш
Откритата спортна площадка EmptyСря Сеп 19, 2012 12:14 pm by Адам Андреш

» Флууд!!!
Откритата спортна площадка EmptyПет Авг 03, 2012 7:22 pm by Scarlett Kate Hudson

Top posters
Isabella Hart.
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Matthew Gray Gubler
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Vladimir Korf
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Али Монтекристо
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Benedict Xavier-Smith
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Anne B. Onew
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Annabelle Percy
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Prof. Stewart
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Kathalina Lawrence.
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Никол МакКарти
Откритата спортна площадка I_vote_lcapОткритата спортна площадка I_voting_barОткритата спортна площадка I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

 Откритата спортна площадка

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Isabella Hart.
Администратор; Лидер на Зета Бета Зета
Администратор; Лидер на Зета Бета Зета
Isabella Hart.


Лик: : Megan Fox
Брой мнения : 432
Репутация : 2
Join date : 21.05.2012
Име на героя : Изабела Харт
Години : 19

Откритата спортна площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Откритата спортна площадка   Откритата спортна площадка EmptyНед Юли 01, 2012 2:21 pm

Откритата спортна площадка 305476_235312936523577_100001346164422_594247_495178666_n_large
Върнете се в началото Go down
https://mycollegeliferpg.bulgarianforum.net
Али Монтекристо
Глоб. модерератор; Член на Зета Бета Зета
Глоб. модерератор; Член на Зета Бета Зета
Али Монтекристо


Лик: : Мила Куинс
Брой мнения : 268
Репутация : 1
Join date : 01.07.2012
Име на героя : Али Монтекристо

Откритата спортна площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откритата спортна площадка   Откритата спортна площадка EmptyНед Юли 01, 2012 8:13 pm

Бях в доста добро настроение. Днес за първи път бях прекрачила прага на колежа. Чуствах надмощие. Бях в най- известният клуб, в който бяха най- красивите момичета в колежа, а аз винаги съм се смятала за красива.
Бях решила да потичам малко, или по- скоро да се поразхождам с прилепналия клин и потника с дълбоко деколте пред момчетата, но за мое съжаление нямаше момчета наоколо, яво се размотаваха някъде. Погледнах настрани и тогава някакво момиче се блъсна в мен. Погледнах я остро и високомерно. Изгледах я от глава до пети. Изглеждаше доста обикновено, не можеше да се сравнява с никое от прекрасните и високомерни момичета от моя клуб.
- Знам, че вие сте неориентирани зубъри, но може ли да не се буташ ве мен! - аз си бях злобна кучка по природа така, че много обичах да се дразня с такива...
Върнете се в началото Go down
Никол МакКарти
Помощник на Капа Фи
Помощник на Капа Фи
Никол МакКарти


Лик: : Amber Heard
Брой мнения : 115
Репутация : 0
Join date : 01.07.2012
Име на героя : Никол МакКарти
Години : 18

Откритата спортна площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откритата спортна площадка   Откритата спортна площадка EmptyПон Юли 02, 2012 9:24 am

Реших да отида да потичам,а и да видя какви са момчетата в колежа.Не бях попаднала в клуа с най-популярните и красиви момичета,но не можеше да се каже,че съм грозна.Даже смятах,че съм по-красива от всички в Зета Бета Зета.Бях облякла едни къси панталонки и едно късо потниче с голямо деколте.Не бях скромна като другите момичета в клуба ми.
Отидох на стадиона,но за жалост нямаше момчета.Започнах да тичам,но не спирах да гледам на различни страни.Изведнъж се блъснах в едно момиче.Още щом я видях разбрах,че не е от моя клуб.
-Аз зубър..Ти нещо си се объркала,скъпа! И ако обичаш не ми стой на пътя..!
Мразех момичетата като нея.Мислеха си,че са нещо повече от другите,но всъщност си бяха едно нищо..
Върнете се в началото Go down
http://mysteriesofnight.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Откритата спортна площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откритата спортна площадка   Откритата спортна площадка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Откритата спортна площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My College Life :: Колежът :: Колежът-
Идете на: