My College Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си другарче за РП
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Юни 23, 2015 3:47 am by Адам Андреш

» Аватара или подписа на този преди вас?
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Авг 20, 2013 9:48 am by Рок Хауърд

» Момичета срещу момчета.
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Авг 20, 2013 8:47 am by Рок Хауърд

» На колко години е следващия?
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Авг 20, 2013 8:45 am by Рок Хауърд

» Познай коя зодия е следващия потребител.
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Авг 20, 2013 8:43 am by Рок Хауърд

» Ангел или Дявол за предишния?
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyВто Авг 20, 2013 8:42 am by Рок Хауърд

» Станете приятел на форума.
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyСъб Ное 03, 2012 11:37 am by Benedict Xavier-Smith

» Адам Андреш
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyСря Сеп 19, 2012 12:14 pm by Адам Андреш

» Флууд!!!
Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 7:22 pm by Scarlett Kate Hudson

Top posters
Isabella Hart.
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Matthew Gray Gubler
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Vladimir Korf
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Али Монтекристо
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Benedict Xavier-Smith
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Anne B. Onew
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Annabelle Percy
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Prof. Stewart
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Kathalina Lawrence.
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Никол МакКарти
Стълбите пред колежът - Page 3 I_vote_lcapСтълбите пред колежът - Page 3 I_voting_barСтълбите пред колежът - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

 Стълбите пред колежът

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One
Matthew Gray Gubler


Лик: : Ian Somerhalder
Брой мнения : 406
Репутация : 3
Join date : 01.07.2012
Име на героя : Матю Грей Гъблър
Години : 19

Стълбите пред колежът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyПет Юли 06, 2012 9:23 am

-Ако питаш мен , не е тя а жегата ме разваля. - отвърна ѝ той на въпреки и се засмя. Всички използваха високите температури на днешните дни за какви ли не оправдания , така че защо и той да не започне. Трябваше да е в крак с модата , нали ? И като стана дума за Изи отново той се сети ,че тази вечер трябваше да ходи до ЗБЗ , което ще рече също така ,че си нямаше представа колко е часът.
-Да знаеш колко е часа ? - попита той , като осъзна че има телефон в джоба си , но това беше едно съвсем излишно движение на ръката му. Нека не си хаби ставите .
Силно се съмняваше дори да е следобед вече , така че нямаше за къде да бързо щом все още слънцето не се бе скрило..


П.п мале т'ва стана мн тъпо и късо ама нямам муза неска ;д
Върнете се в началото Go down
Anne B. Onew
Модератор; Член на Капа Фи
Модератор; Член на Капа Фи
Anne B. Onew


Лик: : Choi Sulli
Брой мнения : 204
Репутация : 0
Join date : 02.07.2012
Име на героя : Ан Блинг Оню
Години : 17

Стълбите пред колежът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyПет Юли 06, 2012 9:33 am

Единственото тъпо движение, което успях да направя бе да сивдигна ръката и да се втренча в китката си, на която нямаше никакъв часовник, дори и липсваше и гривна. Не знаех защо го направих, но ми се стори най-подходящото движение или по-скоро действах инстнинктивно.
- Честно, нямам абсолютно никаква идея колко е часа. - погледнах към небето, но слънцето все още светеше силно и предположих, че е ранен следобед. Разбира се, предположение като това особено от мен бе напълно случайно подхвърлено, защото наистина нямах идея от слънцето и неговото движение в небето.
Още една мисъл се появи в главата ми - отново предположение. Вероятно щеше да ходи на среща с гаджето си, което бе наистина изключително сладко и мило. Изведнъж погледът ми се насочи към една дама, която четеше съобщения на телефона си. Внимателно погледнах часа и отсякох:
- Сега е почти четири следобед. Защо? Да нямаш уговорена среща, любовнико?


п.п. Може да продължим по-късно, че и аз съм в мързеливата зона.
Върнете се в началото Go down
Matthew Gray Gubler
The Vanity Sex One
The Vanity Sex One
Matthew Gray Gubler


Лик: : Ian Somerhalder
Брой мнения : 406
Репутация : 3
Join date : 01.07.2012
Име на героя : Матю Грей Гъблър
Години : 19

Стълбите пред колежът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyПет Юли 06, 2012 5:13 pm

Е щом чу колко е часа от една страна му олекна , а от друга не чак толкова. Имаше прекалено много време до тогава.
-Не точно , но може да се каже. Довечера трябва да мина през Изи. - изясни той и се усмихна доволно.
Всъщност той нямаше да минава , а направо щеше да остава там за вечерта ,но разбира се тези подробности отново бяха повече от излишни.
-Тази жега ме убива ! - оплака се той мрънкайки и се обърна към Ан като беше нацупил устни под формата на кучешка муцунка и опулил сините си очи. Кой знае колко смешно изглеждаше така ..
-О , фаст куиз ! - изведнъж изплю той и допълни :
-Какво си записала да учиш ? - после се засмя.
Не знаеше дали ѝ е скучно , но знаеше ,че ако заговорят за учене или поне нещо близо за това щеше да ѝ е приятно . Поне така предполагаше.Тя можеше да е гений , но пък да не обича да говори за учене , също като него , с тази разлика че той не беше абсолютно никакъв гений.
Върнете се в началото Go down
Anne B. Onew
Модератор; Член на Капа Фи
Модератор; Член на Капа Фи
Anne B. Onew


Лик: : Choi Sulli
Брой мнения : 204
Репутация : 0
Join date : 02.07.2012
Име на героя : Ан Блинг Оню
Години : 17

Стълбите пред колежът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Стълбите пред колежът - Page 3 EmptyСъб Юли 07, 2012 2:44 pm

Повечето предмети ми бяха доста интересни, но се спрях на един, който никога досега не бях изучавала. Приемах го като предизвикателство, а предизвикателствата са неща, които харесвам повече от почти всичко.
- Руски език. - усмихнах се леко и погледнах разсеяно в далечината - нямам идея дали ще ми е интересно, но знам, че колкото повече езици знаеш, толкова повече врати ще се отворят пред теб.
Нещото, което не споменах бе, че много си падах по руска история, а освен това разположението на Русия е изключително добро за реализация.
Опитах се да наредя действията си по приоритети, но не ми се получаваше, защото имах огромна и доста неприятна дупка в ума си. В повечето случаи запомнях всяка една дума, всяко едно действие, но явно този не бе обичаен момент. Имах чувството, че съм изпуснала нещо изключително важно и се опитах да си спомня какво е.
Както винаги животът ми бе разграфен на часове и минути, като винаги прилигах програмата си за най-лошия случай, за да не съм неприятно иненадана по-късно.
И тогава ми светна, че се налага да отида възможно най-бързо до общежитието, защото вероятно багажът ми стоеше съвсем самотен на тревата, улицата или каквото имаше там и ме чакаше да си го прибера.
- Съжелявам Матю, но трябва да тръгвам. Радвам се, че се запознахме, вероятно ще се виждаме в колежа. - помахнах забързано и едва не отвях една дама с малко кученце в ръце.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стълбите пред колежът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стълбите пред колежът   Стълбите пред колежът - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стълбите пред колежът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My College Life :: Колежът :: Колежът-
Идете на: